GTA SA

Lowridery

Lowridery, neboli auta s nízkým podvozkem jsou populární hlavně v gangu Varios Los Aztekas (Cesarův gang). Lowridery potkáte především v Los Santos okolo stadionu, kde je také pro ně tuningová garáž.

 

 

 

Je možné, že jich je více. Pokud se pro auto otevřou vrata speciální tuningové garáže, pak máte jistotu, že je to lowrider.

 

 


Takto vypadá garáž, kde si můžete svůj vůz pěkně vyfotit.. (Před tuningem)

 

 


A takhle může vaše auto vypadat po tuningu.

 

Možností je v garáži opravdu slušně, ale vzhled vaší káry stejně nejvíc změní přelakování, které ještě můžete korigovat barvami.
Hlavně nezapomeňte na hydrauliku! Nejenže je s ní mnoho zábavy a v terénu si díky ní nepoškodíte auto, ale hlavně umožnuje závody v hopsání!

 


Najdětě tohohle maníka vedle vlakové zastávky na hranici El Corona/Unity Station

 

 

Promluvte si s ním a odpovězte Yes. Objeví se soutěz v hopsaní za touhle zdí. Potom jen vjeďte s upraveným lowriderem dovnitř červeného kruhu. Nyní si jen určete sázku a potvrďte. Můžete začít.. Budete proti sobě mít jednoho soupeře a pokud budete mít více bodů než on, vyhrajete dvojnásobek sázky. Řiďte se podle šipek..


Šipka nahoru: Num 8
Šipka dolů: Num 2
Šipka vpravo: Num 6
Šipka vlevo: Num 4

 

Může se stát, že budete mít šikmou šipku např. k pravému hornímu rohu, potom stisknete naráz Num 6 a Num 8.. (Všechno je defaultní nastavení).
Snažte se stistknout, když je šipka uprostřed kruhu..

 

To by bylo asi vše okolo těchto vozítek.. Takže spoustu zábavy!